Wakacje

Rodziny

Z radością informujemy że w roku 2020, wspólnie z firma AB Active – leaderem aktywnego wypoczynku organizujemy warsztaty i obozy wyjazdowe.

Połączenie naszych doświadczeń w terapii dzieci i młodzieży oraz doświadczeń AB Active
w organizacji wypoczynku i atrakcji sportowych gwarantuje najwyższą jakość każdej z tych dziedzin.

Dla kogo?

Dla rodzin, które chcą popracować nad uważnością i koncentracją, razem lub indywidualnie. Zajęcia pozwolą poznać uczestnikom praktyczne techniki radzenia sobie ze stresem oraz odreagowywania napięcia. Elementy relaksacji połączone z pięknem natury pozwolą nam naładować baterie na długi czas!

Program warsztatów psychologicznych

Prawdziwie wartościowy wypoczynek z bliskimi, to ten spędzony aktywnie. Mamy jednak lepszy pomysł niż skoki na bungee czy wysokogórskie wycieczki. Proponujemy aktywną pracę nad stresem oraz relacjami w rodzinie.
Nasz weekendowy wyjazd rodzinny będzie okazją zarówno dla rodziców, jak i dzieci do ćwiczenia uważności oraz metod radzenie sobie ze stresem.

Chcemy również pokazać, jak pomimo codziennego stresu oraz zmęczenia, znaleźć cierpliwość i wyrozumiałość dla swoich pociech. Nie zapominamy też o stresie odczuwanym przez dzieci. Wiemy, że trwająca sytuacja pandemiczna i związana z nią izolacja nie sprzyjają dobrostanowi najmłodszych.

Na naszym wyjeździe najważniejsza będzie aktywność podejmowana rodzinnie – wspólne warsztaty, zabawy, ruch i gry.

Wierzymy, że kochająca się rodzina to przede wszystkim spokojni rodzice i dzieci, które czują się bezpiecznie, to rodzina, która potrafi wspólnie iść przez życie aktywnie.

Prowadzący warsztaty:

Natalia Koperska (psycholog sportu, trenerka rozwoju osobistego z wieloletnią praktyką w zawodzie).

Grupy 8-10 osób, z podziałem na zajęcia.
Celem zajęć jest między innymi:

Termin:

Termin wyjazdu podamy wkrótce.

Miejsce:

Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club

Sobienie Szlacheckie

Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club

Zaprosimy Państwa do wyjątkowego hotelu, który mieści się w odrestaurowanym pałacu szlacheckim wybudowanym około roku 1880. Hotel znajduje się jedynie 35 km od Warszawy. Wnętrza są niezwykle eleganckie i stylowe, a każdy gość poczuje się tu wyjątkowo dostojnie.

Ten przepiękny kompleks pałacowy zlokalizowany jest w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, a sąsiedztwo 9 hektarowego parku stwarza znakomite warunki do wymarzonego wypoczynku i aktywności rekreacyjnej.

Infrastruktura

Dla gości dostępny jest duży park, basen, jak również ekskluzywne SPA. Ponadto hotel oferuje mnogość atrakcji dla dorosłych i dzieci, w tym profesjonalne mistrzowskie pole do golfa, trzy korty tenisowe – na wyłączność AB active podczas pobytu, kids room, kłady, escape room, strzelnicę, tenis stołowy, boisko do piłki siatkowej, lotnisko Sobienie ze szkołą awiacji.

Wyżywienie

Posiłki w restauracji pałacowej:

Program animacyjny

Program sportowy:

Obok warsztatów z uważności oraz radzenia sobie ze stresem ze znaną psycholog oraz trener rozwoju osobistego Natalią Koperską będzie aktywnie i twórczo dzięki naszej wspanialej kadrze – m.in. Grzegorz Malinowski w roli głównej już planuje, czym zaskoczyć uczestników, zintegrować grupę i jak ich aktywować przez „uważność” w zabawie.

Cena:

Osoba dorosła – 1150 pln

Dziecko 2,99 – 12 lat – 999 pln

Dziecko 0 – 2,99 lat – gratis

Cena zawiera

Pobyt – 2 noclegi w pięknym Hotelu Sobienie Królewskie, wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiady, 2 kolacje, w ramach współpracy z Przystanią Psychologiczną w Warszawie – zajęcia z trenerem uważności dla rodziców i dzieci, warsztaty nt. metod radzenia sobie ze stresem, survival dla dzieci i młodzieży – gry i zabawy integrujące, zajęcia w basenie hotelowym dla dzieci i młodzieży, Mini Klub dla najmłodszych, opiekę organizatora i kadry AB active, parking hotelowy, podatek VAT.

Organizator:

AB active Anna Kowalik
ul. Rzodkiewki 7/2
02-748 Warszawa, Polska
NIP: 527-169-25-96
REGON: 142484901
Koncesja Organizatorów Turystyki nr 1160

Gwarancja Ubezpieczeniowa w AXA Polska nr 318 541

Transport:

We własnym zakresie.
Ubezpieczenie:

FAKULTATYWNE: ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – 3% wartości imprezy

Zapisz się już dzisiaj!

Partnerzy:

Warsztaty wyjazdowe 2020
es_white

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera.

+48 533 355 888